TANEČNÍ POSILOVÁNÍ

Intenzivní taneční tonování je kombinací lehkýho nasledování tanečních pohybů spolu s pohybem k vyřezávání vašeho hrudníku, ramen a tvarování vašeho zadečku.
Je to perfektní spůsob, jakým vám vším fitness fanatiku můžete tvarovat a tonovat tělo pomoci muziky a pomoci lehkých činek s kombinaci s tabata cvičení.
 Kombinace intenzívní taneční cvičení je zaměřené  na tělesní výkon a vysokoenergetické cvičení kardio do sklělej taneční muziky a pohybů, které  vytváří taneční spalování a tvarování  těla a vytváří taneční fitness party s energií. Pomocí lehkých činek budete pracovat ve všech svalových skupinách, zatímto se budete bavit. Pomoci lehkých závaži budete posilovat vrchní čast tela a budete pracovat  proti gravitaci nebo podlaze. Abyste definovali své nohy a svaly a podobne. Vezměte prosím na vědomí , že tento program je určen k tonovaní spíše než k vytváření svalů, pro nové definovaní celkového tělesného kardio cvičení , přineste své vlastní 0,5 -1 anebo 2 kg ruční závaží nebo tonizační tyčinky, pokud je máte. Ujistěte se, že si přinesete neco na lehnutí. Pitnou vodu, závaži a ručník.